na ndiq ne

Video

Land Rover DEFENDER i ri ne episodin e rradhes James Bond 007

Hyundai Kona N 2.0 turbo 280 kf

Fuoristrada

Kia Sportage rinovohet

Fuoristrada

Audi RS3 i ri

Makina Sportive

Ford Mondeo VS Evos

Te reja

Fuoristrada

Opel Crossland rinovohet

Restyling dhe përmirësime të rëndësishme

Te reja

Peugeot prezanton 508 Sport Engineered

Fuqi në stil ekologjik “Made in France”

Fuoristrada

Jaguar F-Pace i ri

Shumë risi për ta quajtur thjesht “facelift”

Prova jone

Provuam për ju Skoda Octavia 2.0 TDI

Asgjë nuk është si më parë

Video e dites

Fuoristrada

Hyundai Kona N 2.0 turbo 280 kf

Sportivja që mungonte

Fuoristrada

Kia Sportage rinovohet

Gjenerata e re i shkel syrin të adhmes

Makina Sportive

Audi RS3 i ri

Te reja

Ford Mondeo VS Evos

Planet e Ford ende të paqarta për Europën

Makina Elektrike

Opel Manta bëhet GSe Elektromod

Coupé elektrike me kambio manuale

Makina Sportive

Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae

V12 në aktin e fundit?

Makina Sportive

BMW Seria 2 Coupé rinovohet

Mirë se vjen tërheqja mbrapa

Makina Sportive

Mercedes CLE Cabrio

Projektuar për qejf

Makina Sportive

Honda Civic Type R

Heq navigatorin dhe infotainment që të peshojë më pak

Makina Sportive

Ferrari 296 GTB

Sa e vogël mund të jetë një Ferrari?

Te reja

Hyundai Bayon, fillon prodhimi

Një tjetër Crossover bëhet gati nga kolosi korean

Lajme

Alfa Romeo mbush 111 vjeç

Katër ditë festime në Arese

Kodi Rrugor

Stop aksidenteve

Kufizoni fuqinë e automjeteve!

Makina Sportive

Porsche 911 GT3 ndalohet me ligj

Kujdes çfarë versioni zgjidhni dhe ku e ngisni

Kuriozitete

Rolls-Royce Boat Tail

Jay Z dhe Beyonce janë pronarët e makinës makina më të shtrenjtë në botë

Fuoristrada, Makina Elektrike

Ford F-150 Lightning

Një “vetëtimë” 4x4

Lajme

Uji i Ftohtë Tepelene “elektrifikohet”

Fuoristrada

Toyota Land Cruiser Seria 300

Modeli i ri është një tank i zhdërvjellët

Makina Sportive

Aston Martin V12 Speedster

Class dhe performancë “Limited Edition”

Fuoristrada

BMW X8 së shpejti?

Nga Mynihu pohojnë se SUV-i i ri vjen në 2022

Te reja

Toyota C-HR dhe Corolla Black Edition

Dy sportive “Made in Japan” që shkelin syrin

Video e dites