na ndiq ne

Audi prezanton SUV-in sportiv Q8

Audi Q8 apo BMW X6? Apo Mercedes GLE Coupé? Audi prezanton conceptin e saj SUV-Coupé. Modeli I ri tregohet ambicioz qe ne emer, duke huazuar numrin 8 nga Audi A8. Do te fitoje ky model zemrat e te apasionuarve? Ndiqni videon per detajet dhe imazhet e modelit te ri!