na ndiq ne

Skoda Kodiaq RS thyen rekordin ne Nurburgring

Skoda Kodiaq duket se ndër të tjera synon të tregojë se ka edhe muskuj përveç soliditetit dhe ADN gjermane si pjesë e grupit Volkswagen. Si në traditën e prodhuesit çek, pavarësisht numrit të vendeve apo llojit të karrocerisë, modeli sportiv quhet RS.
Ndiqni videon për informacionet dhe detajet nga pista.