na ndiq ne

Çfarë nget Lewis Hamilton jashtë piste?

Kuriozitete

A e dini cila është ngjyra më e preferuar e makinave?

Kuriozitete

Sa i njohim makinat elektrike?

Kuriozitete, Makina Elektrike

Opel Corsa-e fiton fiton çmimin “Timoni i Artë 2020”

Kuriozitete

Një Cadillac Escalade speciale në shitje

Kuriozitete

Cili është mjeti më i shpejtë në botë?

Kuriozitete

Gjashtë makinat më të shpejta në botë

Kuriozitete

Makinat më të vjedhura në Itali

Kuriozitete

Sony prezanton Vision-S ose makinën e tij elektrike

Kuriozitete

Koleksioni unik i James Hetfield, kitaristit dhe vokalistit të grupit Metallica

Kuriozitete