na ndiq ne

Video

Skoda Kodiaq RS tregon muskujt me rekord ne Nurburgring

SUV elektrik me “yll”

Makina Elektrike

Provuam Volvo XC 40

Prova jone

Alfa Romeo GTV së shpejti?

Te reja

Rikthehet Toyota Supra

Makina Sportive

Te reja

Mercedes-AMG GT Roadster: shtohet versioni S

Fuoristrada

Opel Grandland X: mbërrin motori turbodiesel 1.5

Te reja

Opel Insignia ose ndryshe “Grand Sport”

Perfeksionimi i trashëgimisë dhe i suksesit

Prova jone

Opel Astra Enjoy 1.4 Turbo ECOTEC

Enjoy! … duhet shijuar vërtet

Video e dites

Makina Elektrike

SUV elektrik me “yll”

Mercedes Benz mendon per horizonte jeshile

Prova jone

Provuam Volvo XC 40

“Makina e vitit 2018” nën lupën tonë

Te reja

Alfa Romeo GTV së shpejti?

“Zëra korridori” dhe imazhe “spiune” për coupé-në italiane

Makina Sportive

Rikthehet Toyota Supra

Sportivja japoneze do të marrë pjesë në Goodwood dhe në garat Nascar.

Prova jone

Prova Audi A3 Sportback

1.6 TDI, 116 kuaj fuqi dhe shumë qejf në guidë

Makina Elektrike

Hyundai Kona Elektrike

Ekologjike por moderne

 

Te reja

Opel GT X Experimental

Opel preanton të ardhmen e stilit gjerman

Te reja

Audi PB 18 e-tron

Sportivja elektrike prokokon

Te reja

Porsche Macan rinovohet

Akoma jo gati për Europë

Te reja

Opel Corsa rilind me siglën GSi

Tradita sportive ringjallet edhe për modelet kompakte

Kuriozitete

Cristiano Ronaldo dhe garazhi i tij përrallor

Të gjitha makinat CR7

Makina Sportive

ABT Audi E-RS6 me “turbo elektrike”

Një hibride me 1.018 kuaj fuqi

Te reja

Mercedes A Class Sedan

Rekord koefiçenti i aerodinamikës

Kuriozitete

Citroën: syzet speciale për ata që i zë makina

Lamtumirë përzierjes nga makina??

Te reja

DS3 Crossback: “rrjedhin fotot e para”

Një version kompakt për markën e re franceze

Te reja

Porsche Cayenne Coupé?

Pritet në 2019

Te reja

Mazda 2 rinovohet dhe i thotë lamtumirë naftës

Ndryshime të rëndësishme për më të "voglën" Japoneze

Makina Elektrike

Audi e-Tron Quattro

Zhduken pasqyrat, rritet qetesia ne bord

Te reja

Opel Insignia Grand Sport GSi AWD

Rilind sigla sportive e prodhuesit gjerman

Te reja

Rekord autonomie Tesla Model 3

Elon Musk arrin objektivin

Audi Q3 në kolaudimet finale

Kamuflime dhe foto imagjinare "vello" në pritje të prezantimit zyrtar

Video e dites